پیغام سیستم :

5000-515-599 سامانه پیام کوتاه

sing

ترجمه مقاله تست بازسازي شهري با استفاده از فرهنگ و هنر در شهر سنبا : مركز تاريخي شهر اوزاكا با تمركز بر بازسازي فضاي شهري .

رشته : معماری 

An experiment in urban regeneration using culture and art in Senba, Osaka’s historic urban center, with a focus on the regeneration of urban space

دانلود رایگان مقاله انگلیسی اینجا را کلیک نمایید

چكيده :

بازسازي شهري از طريق فرهنگ و هنر توجه بسياري از شهر ها را در سراسر جهان به خود جلب كرده است . در اين مقاله محقق از طريق تخصص خود در برنامه ريزي شهري در نظر دارد بااستفاده از پتانسيل فرهنگ و هنر مسير هاي جديد بازسازي شهري را مورد مطالعه قرار دهد . مطالعه موردي شهر سنبا در مركز اوزاكا واقع در كشور ژاپن است كه اساسا ساختار منطقه اي خود را حفظ نموده و به عنوان قلب اوزاكا جايگاه خود را به عنوان يك مركز اقتصادي براي بيش از 400سال حفظ نموده است . لذا اين آزمايش در باز سازي شهري از طريق فرهنگ و هنر و توسعه و روند آن مي باشد . نتايج اين آزمايش به وضوح نشان مي دهد كه همراه با تلاش براي گسترش به اشتراك گذاري معنا و مفهوم منابع خفته در مركز تاريخي شهر از طريق رسانه اي مانند هنر امكان پذير بوده و همچنين يك پيشرفت اساسي در نوع باز سازي شهري با عنوان مديريت منطقه شناخته شده است كه در آن تجديد حيات و تنوع فعاليت ها به سمت بازسازي شهري وجود داشته و همچنين افزايش بازديد كنندگان را در بر خواهد داشت . علاوه بر اين از طريق اين معني اين مقاله نشان مي دهد كه اين چشم انداز در آينده جهت باز شهري در مركز تاريخي آن است .

كلمات كليدي : بازسازي شهري از طريق استفاده از فرهنگ و هنر در بسياري از شهرهاي سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته است . ( بيا بچيني و پاركينسون 1993و بوير 1988 و اوزوكين 1982)

به عنوان مثال تجديد حيات محلي از طريق بازسازي ساختمان هاي تاريخي و نو سازي و تبديل محله هاي تاريخي مي باشد و راه اندازي فضاهاي شهري مانند تئاتر و يا موزه ها و استفاده از آنها به عنوان فضايي براي بيان هنر هميشه مد نظر بوده و همه تلاش مي كنند تا آن شناخته شود . ( انجمن تحقيقات پرايد سال 2008 و دانشگاه شهر اوزاكا 2008)

چنين روشي اغلب به عنوان آزمايش مورد بحث بوده و افقهاي جديدي با هدف تقويت فرهنگ و سياست هاي هنري داشته و يا به عنوان وسيله اي جهت استفاده از نام تجاري شهر ها و سياست هاي گردشگري است كه موضوعات مورد علاقه محبوب را ارائه مي كند كه توسط حوزه ي سياست موجود محدود شده است . با اين حال از نظر نويسنده به طور عمده مطالعات برنامه ريزي شهري شايستگي توجه به سمت بازسازي شهري از طريق فرهنگ و هنر دارد اما توسعه آن با شيوه اي پيچيده در ارتباط است . اين مقاله تعهداتي در سنبا در شهر اوزاكا را با محوريت تمركز فعاليت محقق در نظر دارد و يك مورد در رابطه با دانشگاه ها و شهروندان جهت بازسازي شهري از طريق فرهنگ و هنر را در نظر دارد .


جهت مشاهده فهرست مطالب اينجا کليک کنيد

با کليک بر روي دکمه دانلود به صفحه پرداخت هدايت ميشويد و ميتوانيد با کليه کارت هاي بانکي پرداخت را انجام دهيد

پس از پرداخت به صفحه دانلود منتقل ميشويد و ميتوانيد همان لحضه فايل را دانلود کنيد

براي دانلود روي دکمه زير کليک کنيد

در صورت هرگونه مشکل در خريد با شماره 9343-902-0930 تماس بگيريد
مطالب مرتبط

Related Posts
logo-samandehi