sing

Risk Perception

رشته : حسابداری ، اقتصاد

جهت دانلود رایگان مقاله انگلیسی اینجا را کلیک نمایید

در جوامع صنعتی، این سوال وجود دارد ، چگونه می توان یک محیط امن را فراهم کرد ؟ و این مورد یکی از مسائل مهم در سیاست از سال 1980 می باشد . بروز مکرر خطرات جدید و تبلیغات گسترده باعث شده است که افراد بیشتر و بیشتری به عنوان قربانی و نه به عنوان ذینفع، از فن آوری آسیب ببینند . این ترس و مخالفت با تکنولوژی باعث می شود که آنها متعجب و متحیر باشند و صنعتگران نا امید از این حوادث ، ناظران متعددی را وادار به استدلال کنند که پیگیری آشکار مردم از “جامعه صفر خطر” ثبات سیاسی و اقتصادی کشور را تهدید می کند. دانشمند علوم سیاسی آرون ویلداوسکی در این امور (Wildavsky، 1979) نظر داده است :

چگونه فوق العاده ترین ، ثروتمندترین، طولانی ترین عمر و بهترین محافظت را داشته باشیم ، مدبر ترین تمدن ، با بالاترین درجه از بینش و تکنولوژی خاص همراه با وحشت خواهد بود .

آیا محیط زندگی و یا خودمان باید تغیر کنیم ؟ آیا مردم مانند ما ، از گذشته نگرانی دارند ؟امروز، خطرات از سدهای کوچک متعدد به مراتب بیش از راکتورهای هسته ای وجود دارد. چرا که یک نوع ترس وجود خواهد داشت ؟ آیا این موارد قدیمی استفاده از موارد متفاوت در اصل انواع مشابه می باشد ؟

در طول دهه گذشته، تعداد کمی از محققان تلاش کرده اند برای پاسخ به چنین پرسش هایی با بررسی نظرات مردم ، مواردی را بیان کنند ، در روش های گوناگون، به منظور بررسی فعالیت های خطرناک، مواد، و فن آوری شکل گرفته است .


جهت مشاهده فهرست مطالب اينجا کليک کنيد

با کليک بر روي دکمه دانلود به صفحه پرداخت هدايت ميشويد و ميتوانيد با کليه کارت هاي بانکي پرداخت را انجام دهيد

پس از پرداخت به صفحه دانلود منتقل ميشويد و ميتوانيد همان لحضه فايل را دانلود کنيد

براي دانلود روي دکمه زير کليک کنيد

در صورت هرگونه مشکل در خريد با شماره 9343-902-0930 تماس بگيريد
مطالب مرتبط

Related Posts