پیغام سیستم :

5000-515-599 سامانه پیام کوتاه

sing

رشته : برق 

 

Performance comparison of neural networks for intelligent
management of distributed generators in a distribution system

 

دانلود رایگان مقاله انگلیسی اینجا را کلیک نمایید

ترجمه ی سلیس و روان مقاله آماده ی خرید می باشد

 

تغییرات ناگهانی عملیات بهینه سازی برای هر بار تغییر وضعیت به اثر ولتاژ مرجع داخلی و تنظیم قدرت مورد نیاز است. بنابراین، با تکرار فرآیند بهینه سازی، هر گونه تغییر در خواسته ها بار را می توان با موفقیت در دوره کوتاه از زمان جبران کرد و  برای دیدار با زمان واقعی عملیات آنلاین در آینده است.

یک راه حل برای جلوگیری از فرآیند بهینه سازی تکراری، استفاده از شبکه عصبی مصنوعی (ANN) نشان داده شده است [۷]. هدف اصلی این است که کاهش هزینه های عملیاتی واحدهای DG به سوخت و برق تعرفه داشته باشد . در رابطه، این مطالعه تنها بر واحد DG و روند ANN استفاده شده است برای مدیریت هزینه های شبکه را با توجه به تعرفه ها و بار خواسته تبدیل ورودی به شبکه عصبی مصنوعی است . در روش پیشنهادی، ANN با استفاده از یک پایگاه داده بهینه استخراج شده از فرآیند بهینه سازی آموزش داده شد. روش مناسب برای مدیریت آنلاین جریان توان اکتیو و راکتیو برای یک گروه از واحدهای DG با هدف به حداقل رساندن تلفات توان کلی در سیستم [۷] است.

در این مقاله، منابع توان اکتیو و راکتیو DG   با استفاده از تکنیک شبکه عصبی مصنوعی ترکیب الگوریتم بهینه سازی با هدف به حداقل رساندن تلفات توان در یک سیستم و حفظ پروفیل ولتاژ در حد قابل قبول آن اداره می شود. نوع شبکه عصبی و توابع فعال سازی های متعدد مورد استفاده در آموزش شبکه متمرکز شد. در واقع، تابع پرسپترون (MLP) و شعاعی پایه (RBF) شبکه های عصبی به طور گسترده ای در معماری ANN استفاده می شود و نقش خود را بر عملکرد شبکه دارد .


جهت مشاهده فهرست مطالب اينجا کليک کنيد

با کليک بر روي دکمه دانلود به صفحه پرداخت هدايت ميشويد و ميتوانيد با کليه کارت هاي بانکي پرداخت را انجام دهيد

پس از پرداخت به صفحه دانلود منتقل ميشويد و ميتوانيد همان لحضه فايل را دانلود کنيد

براي دانلود روي دکمه زير کليک کنيد

در صورت هرگونه مشکل در خريد با شماره 9343-902-0930 تماس بگيريد
مطالب مرتبط

logo-samandehi