پیغام سیستم :

5000-515-599 سامانه پیام کوتاه

sing

1- مقدمه

اگر شما شبکه ای بی سیم را در اختیار داشته باشید  و در بازه های زمانی ، مورد بررسی و کنترل قرار ندهید، مطمئن باشید یک شخص دیگر همین کار را برای شما، و البته بدون اجازه شما، انجام خواهد داد. در این مقاله قبل از انجام هک از طریق بی سیم، در ابتدا با تکنولوؤی بی سیم آشنا شده و در ادامه با شبکه های محلی بی سیم که هدف مورد حمله ما است، آشنایی پیدا کرده، که لازمه داشتن یک حمله موفق و کارآمد می باشد.

 روش های گوناگونی برای انجام هک به صورت بی سیم وجود دارد. در این مقاله با بررسی و آشنایی با آنها، روش نوینی را برای هک به صورت بی سیم به شما معرفی و ارائه می نمایم.

به تکنولوژی اطلاق می شود که، در آن امواج رادیو یی، مادون قرمز2 و مایکرویو به جای سیم و کابل برای انتقال سیگنال های اطلاعاتی بین دو ایستگاه استفاده می شود. تکنولوژی بی سیم به سرعت در حال پیشرفت است و نقش کلیدی را در زندگی ما در سرتاسر دنیا ایفا می­کند، شکل(1). تکنولوژی بی سیم به کاربر امکان استفاده از دستگاه های متفاوت، بدون نیاز به سیم یا کابل، در حال حرکت را می دهد.

شما می توانید صندوق پستی الکترونیکی خود را بررسی کنید، بازار بورس را زیر نظر بگیرید، اجناس مورد نیاز را خریداری کنید و یا حتی برنامه تلویزیون مورد علاقه خود را تماشا کنید. بسیاری از زمینه­های کاری، از جمله مراقبت های پزشکی، اجرای قوانین و سرویس های خدماتی، احتیاج به تجهیزات بی سیم دارند.


جهت مشاهده فهرست مطالب اينجا کليک کنيد

با کليک بر روي دکمه دانلود به صفحه پرداخت هدايت ميشويد و ميتوانيد با کليه کارت هاي بانکي پرداخت را انجام دهيد

پس از پرداخت به صفحه دانلود منتقل ميشويد و ميتوانيد همان لحضه فايل را دانلود کنيد

براي دانلود روي دکمه زير کليک کنيد

در صورت هرگونه مشکل در خريد با شماره 9343-902-0930 تماس بگيريد
مطالب مرتبط

Related Posts
logo-samandehi