پیغام سیستم :

5000-515-599 سامانه پیام کوتاه

sing

شركت صنايع پودر شير مشهد(سهامي خاص) در تاريخ30/6/1373 در ادارة ثبت شركتهاي مشهد به ثبت رسيده است. موضوع شركت توليد شيرخشك كودك طبق جواز تأسيس مورخ3/12/1372 اداره كل صنايع استان خراسان ميباشد.

مؤسسين اين شركت متخصصين و دستاندركاران امور مربوط به تغذيه و بهداشت كودكان بوده و نياز به مصرف روزافزون شيرخشك و فقدان يك واحد توليدي مناسب اين محصول در سطح ايران و منطقه، اين افراد را بر آن داشته تا نسبت به تأسيس يك واحد توليدي مناسب اين محصول در سطح ايران و منطقه نسبت به تأسيس يك واحد توليد شيرخشك كودك اقدام نمايند.

متعاقب تأسيس اين شركت، قطعه زميني به مساحت حدوداً000/50 مترمربع در شهرك صنعتي طوس واقع در 20كيلومتري شهر مشهد خريداري گرديد. نظر به اينكه اجراي چنين طرحي از پيچيدگي تكنولوژي بالايي برخوردار بوده و مستلزم اخذ ليسانس و دانش فني از شركتهاي بزرگ و با سابقة در سطح بين المللي در اين رشته ميباشد. دست اندركاران اجرايي اين شركت اقدام به تحقيقات و بازديد از نمايشگاههاي بينالمللي و كارخانجات توليد اين محصول نموده و به منظور انتخاب يك شركت تأمين كننده دانش فني و خدمات مهندسي با بسياري از شركتهاي توليدكنندة پودر شيرخشك در سطح بين المللي وارد بحث و تبادل نظر گرديده است. نهايتاً پس از بررسيهاي جامع و اساسي و مدنظر قراردادن شرايط ايران شركت NIRO SOAVI ايتاليا كه زيرمجموعه شركت NIRO A/S دانمارك و بخشي از شركت GEA آلمان ميباشد. داراي سابقه بسيار طولاني  در امر ساخت و نصب و راه انداري خط توليد شيرخشك ميباشد به عنوان تأمين كنندة خدمات مهندسي و ساخت بخشهايي از تجهيزات خط توليد و عرضه دانش فني و آموزش لازم انتخاب گرديده است.


جهت مشاهده فهرست مطالب اينجا کليک کنيد

با کليک بر روي دکمه دانلود به صفحه پرداخت هدايت ميشويد و ميتوانيد با کليه کارت هاي بانکي پرداخت را انجام دهيد

پس از پرداخت به صفحه دانلود منتقل ميشويد و ميتوانيد همان لحضه فايل را دانلود کنيد

براي دانلود روي دکمه زير کليک کنيد

در صورت هرگونه مشکل در خريد با شماره 9343-902-0930 تماس بگيريد
مطالب مرتبط

Related Posts
logo-samandehi