پیغام سیستم :

5000-515-599 سامانه پیام کوتاه

sing

مقدمه

در فرهنگ کهنسال و گهربار سرزمین ما، ادبیات همواره نقش ممتاز در مراودات فرهنگی و اجتماعی داشته و به عنوان منبع تغذیه احتیاجات روحی و روانی به صورت مکتوب و یا شفاهی بوده است.

در جامعه ما توجه به ادبیات و فراهم نمودن نیازهای مطالعاتی مخصوصا برای کودکان و نوجوانان در کنار امنیت، رفاه و آسایش یک اصل به شمار می آید. کودکان امروز آینده سازان فردایند و آینده سازان فردا والدین کودکان آینده اند. این چرخش از زمان قدیم بوده و تا جهان هست ادامه خواهد داشت. چگونگی آموزش، برخورد و رفتار ما با بچه ها درسی است برای حال و آینده آنان تا هم یاد بگیرند و هم به فرزندانشان یاد دهند. همانطور که می دانیم در حوزه ادبیات کودک فعالیت های چشم گیری صورت گرفته و نویسندگان، شاعران، تصویرگران، مترجمین، ناشرین در حال تولید انبوه کتاب ها و مجلات کودکان می باشند.

آیا لازم نیست ما به عنوان والدین فرزندان خود، در خانه و اولیا و مربیان مدرسه قدمی برداریم، مگر ز این است که مطالعه امری اکتسابی است نه امری ذاتی و درونی. ما می توانیم با بررسی شیوه های عادت به مطالعه درکودکان و نوجوانان و به کار گیری چند روش ساده کودکانمان را در مسیر صحیح علم آموزی و لذت از تحصیل و دوران تحصیل قرار دهیم.


جهت مشاهده فهرست مطالب اينجا کليک کنيد

با کليک بر روي دکمه دانلود به صفحه پرداخت هدايت ميشويد و ميتوانيد با کليه کارت هاي بانکي پرداخت را انجام دهيد

پس از پرداخت به صفحه دانلود منتقل ميشويد و ميتوانيد همان لحضه فايل را دانلود کنيد

براي دانلود روي دکمه زير کليک کنيد

در صورت هرگونه مشکل در خريد با شماره 9343-902-0930 تماس بگيريد
مطالب مرتبط

Related Posts
logo-samandehi